784 005 608

Wanny wolnostojące przyścienne narożne / rogowe

.

ZABIERZ MNIE DO LISTY PRODUKTÓW

.

Wanny wolnostojące, przyścienne do naroża

                   Ciekawą i jeszcze bardziej praktyczną odmianą wanny dościennej jest wanna przyścienna asymetryczna narożna. Różni się od swojej poprzedniczki tym że można ją wygodnie zamontować w kącie pomieszczenia jednocześnie oszczędzając miejsce i pozwalając na bardziej korzystną aranżację przestrzeni w łazience. Z pozoru modele te przypominają kształtem asymetryczne wanny narożne z obudową i stelażem do samodzielnego złożenia, jednakże jest znacznie lepiej wykonana a jej funkcjonalność i komfort zdecydowanie lepsza. Nie posiada również jak w przypadku wanien do zabudowy górnego siedziska przez co przestrzeń wewnątrz wanny jest większa a krawędzie wanny mogą być lepiej wykorzystane, m.in na kosmetyki, ozdobne świece zapachowe etc. Innymi słowy ten produkt stanowi idealny kompromis pomiędzy modelem symetrycznym do zabudowy a wanną wolnostojącą szczególnie dla posiadaczy małych łazienek.

Asymetryczne wanny, wyższy komfort montażu niż w wannach symetrycznych

                    Wanny asymetryczne to takie które występują zazwyczaj w dwóch wersjach, tak by łatwiej było je dopasować do układu łazienki. Dostępne są wanny narożne lewe oraz prawe. Jeśli nie wiedzą Państwo który wybrać proszę posiłkować się zdjęciem z dwoma podpisanymi wersjami, znajdującym się pod każdym narożnym produktem. W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu pod numerem znajdującym się u góry strony. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

                   Obudowa proponowanych przez nas produktów to element również akrylowy, stanowiący całość z częścią wewnętrzną i wzmacniany włóknem szklanym i żywicą.. Jest też ona dodatkowo połączona z metalowym stelażem oplatającym całą konstrukcję od spodu i środka. Akryl to materiał trwały i dodatkowo dość odporny na zarysowania. W porównaniu z wannami łazienkowymi wykonanymi z konglomeratu czy kompozytów sanitarnych jest też dużo lżejszy i łatwy w utrzymaniu w czystości. Dodatkowym atutem akrylu są również bardzo dobre właściwości termoizolacyjne przez co sama powierzchnia jest ciepła w dotyku a woda w wannie utrzyma dłużej właściwą temperaturę ( co może mieć też znaczenie dla osób starszych i niepełnosprawnych - w przypadku wyboru wanien dla osób z problemami ruchowymi ważne jest też czy są wyposażone w dodatkowe uchwyty wewnątrz wanny które nie występują one w wersjach standardowych ) Wanny akrylowe są niezmiennie popularne na całym świecie również ze względu na swoją przystępną cenę. Każda wanna tego typu posiada częściowo owalne wnętrze i zewnętrzny owalny narożnik oraz odpływ i przelew umiejscowiony z boku wanny. Dodatkowo ta wanna jest od strony ścian odkryta co zdecydowanie ułatwia podłączenie wanny zarówno od strony długiego jak i krótszego boku.. Wszystko to sprawia że wanna ta jest idealnym rozwiązaniem dla osób które chciałyby wymienić swoją starą skrzypiącą wannę do zabudowy na zdecydowanie bardziej komfortowy model.

Wygodna wanna narożna z natryskiem ? aranżacja bez kabiny prysznicowej, parawany nawannowe

                  Wanna rogowa nie oznacza też rezygnacji z kabiny prysznicowej. Ta wanny narożnikowe, przystawiana dwoma bokami do ściany pozwala na bezproblemowy montaż parawanu nawannowego wraz z natryskiem, zmieniając ją w wannę narożną z prysznicem. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie, gdy mała łazienka nie jest w stanie pomieścić zarówno wanny asymetrycznej jak i prysznica i chcemy by ten jeden element zajmował mniej miejsca.

Przestrzeń w łazience, wanna optymalna do małej łazienki,


                   Wymiary wanny narożnej wahają się od 150 do 170 i nawet 180 cm długości. Nie zalecamy mniejszych wielkości takich jak 120 cm, czy też 130 cm ze względu na to że są to już zbyt małe wanny narożne i wygoda w ich przypadku będzie zdecydowanie mniejsza. W każdej wannie narożnej sprzedawanej przez Nas znajdą Państwo regulowane nóżki służące do poziomowania wanny oraz komplet odpływowy z syfonem i korkiem klik klak. Wanny posiadają również ergonomicznie wyprofilowane oparcie.

Niżej położona krawędź takiego produktu ułatwia korzystanie osobom starszym ..

                   Wysokość wanny to ok 58 do 60 cm wysokości co pozwala na komfortowe wchodzenie i wychodzenie. Ten standard utrzymywany jest we wszystkich produktach które oferujemy. Nawet jeśli model na podniesiony jeden lub oba boki to wysokość po środku zawsze będzie niższa. W ten sposób osoby nie tylko starsze ale i o niższym wzroście są w stanie komfortowo zażywać kąpieli. Łazienka z model narożnym tego typu jest nie tylko stylowa ale także praktyczna i funkcjonalna.

Twoja strefa relaksu i kąpieli, wanny do pokoi kąpielowych


                   Na rynku jest również spora oferta akcesoriów dodatkowych do każdego modelu jak np zagłówki czy drewniane tacki na posiłek czy wino, , co dodatkowo sprawi że przyjemność z korzystania i stanie się jeszcze większa a łazienka z taką wanną jest rozwiązaniem idealnym. Z chęcią pomożemy z wyborem takiego produktu który najlepiej będzie odpowiadał Państwa potrzebom. Jeśli więc chcą Państwo zaaranżować wnętrze, cenią sobie Państwo wygodę i relaks a jednocześnie nie posiadacie zbyt wielu czasu by przeglądać tysiące ofert w internecie proszę zdać się na Nas.

Przeglądaj Nasze oferty na narożne wanny, sprawdź Nas


                  Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór wanien, zarówno małych modeli narożnych dedykowanych dla posiadaczy niewielkich sanitariatów jak i dużych do przestronnych łazienek. W Naszej ofercie znajdziecie Państwo wanny oraz baterie wolnostojące o różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu z pewnością wybiorą Państwo odpowiedni model dla siebie. dodatkowe jak np ceramikę. Bez względu na to czy uważasz że wanny narożne to rozwiązanie dla Ciebie czy też szukasz czegoś podobnego rozwiązania o takiej samej długości zapraszamy do zapoznania się z Naszym szerokim asortymentem.


PEŁNĄ OFERTĘ WANIEN NAROŻNYCH ZNAJDZIESZ PONIŻEJ.


Tagi: wanna w narożnik, wanny 120 cm, łazienka z wanną narożną, , wanna bez siedziska, krótszy bok dościenny, wanna przystawiana dwoma bokami do ściany

PEŁNA LISTA PRODUKTÓW

16 produkt(ów)

na stronę

16 produkt(ów)

na stronę