784 005 608

Wanny wolnostojące przyścienne

.

ZABIERZ MNIE DO LISTY PRODUKTÓW

.

Wanny przyścienne wolnostojące wykonane z akrylu


Wanny przyścienne to przede wszystkim modele przystawiane tylną częścią do jednej ze ścian. Znane są także jako wanny dościenne. Jak do tej pory jest to najlepsze rozwiązanie dedykowane do małych pomieszczeń. Wannę wolnostojącą przyścienną cechuje przede wszystkim funkcjonalność i ekonomiczność zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych. Na rynku pojawia się coraz więcej wzorów, przez co klient nie jest wyłącznie skazany na kształt prostokątny. Znajdą Państwo tutaj szeroki wybór modeli od modeli asymetrycznych, po kanciaste i owalne. Znajdą Państwo u Nas również często wybierany przez klientów model narożny.  Najczęściej wykorzystywany w takich wannach materiał to akryl, ponieważ jest stosunkowo lekki, przystępny cenowo a jednocześnie cechuje go dość spora odporność na zarysowania. Wanny akrylowe są również dostępne na rynku od wielu lat co świadczy o ich dużej popularności w kraju u na świecie.

Idealny kompromis, wyposażenie również do małej łazienki


Model przyścienny wolnostojący łączy w sobie najlepsze cechy wanien klasycznych do zabudowy oraz wanien wolnostojących. Innymi słowy jest to to idealny kompromis ponieważ pozwala na oszczędność miejsca w każdej łazience, a jednocześnie idealnie komponuje się z jej wnętrzem.. Łatwo też dokonać wymiany zwykłej wanny do zabudowy na dościenną. Półeczki w takich wannach mogą sprawdzić się zarówno jako miejsce w którym może być zamontowana bateria nawannowa, jak również przestrzeń na kosmetyki lub różnego rodzaju delikatne ozdoby i bibeloty.

Baterie do wanien przystawianych do ściany,


Wiele sprzedawanych przez Nas wanien pozwala na montaż baterii nawannowych nawet 4 czy pięcio-otworowych. Część tego typu modeli ma dedykowaną półkę do montażu tego typu rozwiązań. Nie jest to jednak jedyne możliwe rozwiązanie. Często montuje się również modele wolnostojące lub także modele wannowe ścienne. W drugim przypadku istnieją ekonomiczne rozwiązania natynkowe oraz bardziej zaawansowane technicznie i zdecydowanie ładniejsze modele podtynkowe.

Budowa i zalety rozwiązań dościennych


Każda wanna wolnostojąca przyścienna, posiada lekki spadek zarówno z frontu jak i obu boków. Jest to zrobione po to aby osoba podchodząc do wanny nie uderzała stopą o obudowę. Wewnętrzna powierzchnia wanny, przy niewielkim jej rozmiarze nie musi być również wcale mała. Każda wanna wolnostojąca projektowana jest tak, by była jak wewnątrz najbardziej przestronna. Żadna z wanien nie jest też płytka. Standardowa wysokość każdej występującej w tej kategorii wanny to ok 58-60 cm. W przypadku większości pomieszczeń kąpielowych dostęp do wody oraz odpływ musi znajdować się bezpośrednio pod wanną, w obrębie jej obudowy. W przypadku gdy zdecydowali się Państwo jednak na model narożny, odpływ może być nawet umiejscowiony w ścianie bezpośrednio nad podłogą. Modele dościenne narożne pozwalają ponadto na takie łazienkowe udogodnienia jakim jest parawan nawannowy czy bateria wannowa ścienna. Jeśli zaistnieje potrzeba zakupu wanny do małej łazienki bez trudu znajdą się również małe modele wolnostojące. Gama rozmiarów zaczyna się od 140, 150 cm, do nawet 180 , 170 cm długości.

Sprawdź które modele sprawdzą się jako wyposażenie łazienki w Twoim domu


Według wielu Naszych klientów wanny przyścienne wolnostojące, stanowią najbardziej praktyczne i najtańsze rozwiązanie a także nieodłączny element wyposażenia salonu kąpielowego. Jeśli więc chcesz zakupić nowoczesną i komfortową wannę a ogranicza Cię jedynie metraż, z pewnością znajdziesz w Naszym sklepie coś do Twojej łazienki.

LISTA PRODUKTÓW

19 produkt(ów)

na stronę

19 produkt(ów)

na stronę