784 005 608

Wanny wolnostojące

.

ZABIERZ MNIE DO LISTY PRODUKTÓW

.

Wanny wolnostojące akrylowe owalne, prostokątne,

Poza tradycyjnymi wannami do zabudowywania płytkami montowanymi przy ścianie, większość firm ma w swej ofercie również wolnostojące modele przeznaczone do zastosowania w dowolnej części łazienki. Nadają one z pewnością każdej łazience niepowtarzalnego charakteru i wyglądu. Najlepiej prezentują się w przestronnych wnętrzach, stanowiąc ozdobę i wzbudzając niewątpliwy zachwyt.. Wanna taka nie posiada odrębnej obudowy jak w przypadku starszych minimalistycznych rozwiązań ale jest w pełni funkcjonalnym monolitem z akrylu. Często słyszy się że jest to jeden odlew, jednak prawda jest troszkę inna. Wanny stawia się bezpośrednio na posadzce łazienki, i wspiera na nóżkach. Wanny te często mają bardziej fantazyjne kształty, w przeciwieństwie do wanien do zabudowy. Klienci mają możliwość wyboru pomiędzy wannami przyściennymi, prostokątnymi, owalnymi lub też wyjątkowo wygodnymi wannami z oparciem. Akryl ma dość dobre właściwości izolacyjne, co pozwala na utrzymanie przed długi czas optymalnej temperatury wody.

Aranżacja - wanny nowoczesne, retro a może przyścienna

Dostępne są na rynku zarówno nowoczesne wanny wolnostojące jak i modele retro stojące na chromowanych czy miedzianych nóżkach. Wybór rodzaju wanny zależy od wielu czynników. Każda tego typu wanna idealnie komponuje się z udogodnieniem jakim jest bateria wolnostojąca. Często warto spytać się sprzedawcy o model dedykowany do wanny którą wybraliśmy.

Ważne jest by w wyborze stylu łazienki pozostać konsekwentnym. Inaczej będziemy wybierać aranżację ( płytki , armatura i wyposażenie ) do łazienki w stylu retro, glamour czy całkiem nowoczesnym.

Armatura - dobór baterii

Do wanien pierwszego typu należy dobierać baterie łazienkowe w tej samej stylistyce. Są to najczęściej modele ze słuchawkami w starym stylu, często z ozdobnymi półeczkami na ręczniki kąpielowe. Do stylowych wanien owalnych świetnie będą pasować owalne baterie wolnostojące chromowane czy czarne takie jak np model Memoria firmy Braider. Typowe nowoczesne modele świetnie będą się komponować z kształtami lekko kanciastymi jak w zaawansowanym technicznie model Lacerta tej samej firmy. Dobór płytek pozwolę sobie pominąć ze względu na szeroką ofertę proponowaną zarówno przez sklepy internetowe jak i sklepy stacjonarne.

Jak wybrać wannę wolnostojącą do swojej małej łazienki

Aranżacja łazienki nie jest łatwym tematem. Na pewno ważny będzie metraż Twojego pomieszczenia i jego układ. Tak naprawdę te dwa czynniki zadecydują czy będziesz potrzebował małą wannę wolnostojącą przyścienną do małej łazienki czy dużą wonnz oparciem którą postawisz na środku łazienki. W przypadku gdy pomieszczenie jest małe, można wybrać wannę przyścienną. Należy jednak pamiętać że wanny te mają lekko skośną ściankę frontową, oraz boczne. Najlepiej więc zostawić sobie odrobinę miejsca z boków wanny aby można było swobodnie dojść mopem w każdą przestrzeń. Wanny te również lepiej się prezentują gdy obok pozostawi się odrobinę wolnej przestrzeni. W przypadku wanien narożnych ten problem nie występuje ponieważ są dedykowane by zająć naroże łazienki tak, by jak najlepiej zagospodarować wolną przestrzeń.

Relaksująca kąpiel w wolnostojącej wannie a czyszczenie pomieszczenia kąpielowego

Każdy chciałby zażywać kąpieli w wannie bez ograniczeń ,ale od czasu do czasu trzeba jednak dbać o jej wygląd. Jak czyścić wannę ? Na rynku jest całkiem spory dobór środków czyszczących dedykowanych do powierzchni akrylowych. W ten sposób upewnimy się że wanna pozostanie w nienagannym stanie przez długie lata. Nie polecamy używania silnych agresywnych środków do czyszczenia, może to uszkodzić wannę. Tak samo do udrażniania odpływów proszę nigdy nie stosować żrącego kreta. Nie tylko niszczy same uszczelki i może doprowadzić do zalania ale również powoduje do uszkodzenia samego akrylu, wypalając w nim dziury.

Duże i małe wanny wolnostojące, sprawdź ofertę Naszego sklepu internetowego

Wanny wolnostojące dostępne w Naszym sklepie są bardzo dobrej jakości i posiadają dwuletnią gwarancję. Tutaj znajdziesz wanny wolnostojące oferujące duży komfort i pozwalające na relaksującą kąpiel. Jesteśmy sklepem z dużym doświadczeniem w zakresie doboru wyposażenia łazienek, więc jeśli szukasz wolnostojącej wanny zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą poniżej.

LISTA PRODUKTÓW

Produkty 1 do 36 z 117

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Produkty 1 do 36 z 117

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4