784 005 608

Wanny

Są elementami wyposażenia łazienek gwarantującymi  połączenie wygody kąpieli z eleganckim designem. . Duża część mieszkań w Polsce posiada jednak niezbyt dużą powierzchnią sanitarną co kiedyś mogłoby stanowić przeszkodę. Przy zwiększającej się jednak ofercie wanien na rynku wanny stają się dominującą formą wyposażenia łazienek. Mniejsze znaczenie ma już również rodzaj materiału, z jakiego są wykonane. Dostępne są przede wszystkim wanny akrylowe, stalowe, żeliwne, konglomeratowe czy wykonane z kompozytów sanitarnych oraz ceramiki czy szkla.  Są to już przeważnie produkty drogie dość ciężkie w transporcie. Najbardziej popularnym a przy tym nadal luksusowym rozwiązaniem są wanny akrylowe. Często klienci kierują się w stronę akrylowych wanien do zabudowy, standardowych sprawdzonych rozwiązań wykorzystywanych w łazienkach już wiele lat. Wśród takich rozwiązań mamy zarówno wanny prostokątne, wanny asymetryczne a także wanny z hydromasażem. Są jednak już dużo nowocześniejsze rozwiązania, pozwalające na połączenie fukcjonalności, ergonomiki z przyjemnoscią użytkowania.. 

Wanny prostokątne

Wanny tego typu występują w wielu rozmiarach, od bardzo małych 120, 130, 140 do ok 170 cm . Takie rozwiązanie choć sprawdzone, wymaga zabudowy płytkami lub też stosowania dedykowanych obudów mających jednak swoje mankamenty. Sprawia to że większość klientów w dzisiejszych czasach marzy o wannach wolnostojących.

Wanny wolnostojące

Nowoczesne wanny wolnostojące stanowią najlepsze rozwiązanie do małych i dużych pokojów kąpielowych . Ich design zachwyca i pozwala na stworzenie zapierających dech w piersiach kompozycji, nadając luksusowy, stylowy charakter. Rozmiary wanien wolnostojących zaczynają się od 140 cm do nawet 200 cm. Wanny tego typu obecnie nie muszą już być koniecznie eksponowane na środku pomieszczenia. Powstało wiele odmian pozwalających na idealnie dopasowanie wszystkich elementów łazienki a także oszczędność miejsca w salonie kapielowym. takie jak wanny wolnostojące owalne, przyścienne, wanny wolnostojące narożne 

Wanny owalne

Jednym z rodzajów wanien wolnostojących są wanny owalne , o zaokrąglonych bokach.  To unikatowy element wyposażenia każdego wnętrza dedykowany do eksponowania na środku pomieszczenia,  Polecamy ich zakup każdemu, kto chciałby żeby jego łazienka stała się prawdziwym dziełem sztuki.

Wanny narożne, wanny przyścienne Rozwiązaniem najoptymalniejszym pod względem wykorzystania miejsca w łazience o każdym metrażu jest wanna wolnostojąca narożna i wanna wolnostojąca przyścienna. Wygodne, ergonomieczne wnętrze, wzmocnona frontowa obudowa i możliwość ustawienia przy ścianie lub w narożniku to ich niewątpliwe atuty.
Wanny przyścienne świetnie sprawdzają się szczególnie w małych kompaktowych łazienkach w bloku ale również i dużych salonach kąpielowych. Możliwość montażu baterii w półce wanny jest z pewnością dużym plusem przemawiajacym na korzyść tego rozwiązania. 

Produkty 1 do 36 z 117

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Produkty 1 do 36 z 117

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4