784 005 608

Baterie wolnostojące wannowe, baterie wannowe

.

ZABIERZ MNIE DO LISTY PRODUKTÓW

.

Baterie wannowe wolnostojące - najlepszy design, idealna aranżacja

Jaką wybrać baterie do wanien wolnostojących ? Najlepszą opcją jest jest bateria wannowa stojąca montowana bezpośrednio do posadzki. Aby wyposażyć swoje wnętrze nie trzeba wiele. Wśród dostępnych u Nas modeli znajdą Państwo nowoczesne, wykonane z mosiądzu baterie łazienkowe Znajdą Państwo u Nas również produkty vintage o kształtach inspirowanych stylem retro. Większość wzorów wolnostojących dostępnych na Naszej stronie stanowi harmonijne połączenie z dedykowanymi do nich wannami.

Wybór nowoczesnej baterii wolnostojącej do wanny do własnej łazienki

Jaką baterię wybrać do wanny wolnostojącej. Na pewno do wanien owalnych lepiej będzie pasowała armatura również owalna a do wanien bardziej prostokątnych bardziej kanciate. Warto jednak zwrócić uwagę na funkcjonalność, trwałość i sposób w jaki należy zamontować baterię. Ważnym kryterium jest również cena, wysoka jakość produktu czy też jej luksusowy charakter prezentowanych wzorów.

Sprawdź Nasze marki, internet to nie tylko drogie firmy typu Grohe, Kludi czy Besco.

Coraz częściej pojawiają się na rynku nowe, dobre jakościowo marki jak np Braider. Wszystkie wykonane są z mosiądzu i dostępne w różnych odcieniach W ofercie Naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo promocje na baterie wolnostojące złote, baterie wannowe czarne lub też najpopularniejsze modele pokryte chromem błyszczącym. Producent stara się by proces technologiczny nakładania farby był w każdym przypadku atutem baterii wolnostojącej wannowej tego typu. Sprawia to że powierzchnia jest trwała będzie służyła na lata. Każdy z wzorów to czysty art i luksus który idealnie będzie pasował do Twojej wanny. Nie ważne więc czy planujecie łazienkę w stylu retro, glamour czy też nowoczesnym. znajdziecie u Nas coś dla siebie.

Instalacja baterii na posadzce a typ baterii

Na Naszej stronie oraz stronie producenta znajdziecie Państwo przykładowy proces zakładania baterii. Dla osób nie mających wcześniej styczności z tymi produktami może to pozornie stanowić wyzwanie. Nie jest to jednak tak straszne jak się wydaje. Trendy zmieniają się w kierunku jak największych ułatwień dla klienta. Możemy wybierać spośród dwóch systemów montażu. Montaż na mosiężnym trójniku / dwójniku i przyłączach elastycznych oraz montaż za pomocą podtynkowej puszki, tzw n-boxa. Oba systemy są dość stabilne, jednak przy pierwszym należy pamiętać by przyłącza były odpowiednio wyprowadzone a elementy elastyczne nie były pozaginane ponieważ może to grozić awarią przy dużym ciśnieniu w instalacji. Montaż baterii wolnostojącej wymaga wcześniejszego przygotowania podłoża i odpowiedniego wyprowadzenia rurek z ciepłą i zimną wodą. Do każdej baterii dołączona jest instrukcja montażu, której uzupełnienie można znaleźć np na youtubie. Zanim jednak przystąpimy do działania należy sprawdzić możliwości w pomieszczeniu (ważna jest podłoga) ponieważ często pod posadzką znajduje się ogrzewanie podłogowe mogące popsuć Nam szyki. Jeśli jednak nic nie stoi na przeszkodze możemy przystąpić do instalowania elementów.

LISTA PRODUKTÓW

6 produkt(ów)

na stronę

6 produkt(ów)

na stronę